رشد فیزیک

فیزیک و آموزش فیزیک

تاوانی که باز هم باید داد!

از نور تا گور

تاوانی که باز هم باید داد!

روزهای آغازین هر سال را به خانه پدری در بروجن می روم. هفتم فروردین ماه سال 87 ، اما، خبری در شهر پیچید که شیرینی روزهای آغاز سال نو را برای همه، به ویژه جامعه فرهنگیان شهر و استان تلخ نمود. این خبر تلخ که در تعطیلی کشور چندان رسانه ای نشد مربوط به کشته شدن 27 نفر از معلمان چهارمحالی  بود که در قالب کاروران نور ، راهی مناطق جنوبی کشور بودند ( لینک خبر ).

اکنون که روزهای پایانی مهرماه 1391 را می گذرانیم خبری دیگر از همان جنس، اما دلخراش تر، توان هرگونه کاری را از من گرفته و مرا اندیشناک این واقعیت نموده است که تا کی فرهنگیان و دانش آموزان این دیار باید تاوان سیاست ها و رفتارهایی را بپردازند که پس از وقوع حادثه حتی کسی مسوولیت آن را نمی پذیرد (لینک های خبر 1 ،  2  ،  3 ، 4 ).

  
نویسنده : روح اله خلیلی بروجنی ; ساعت ۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٢٩
تگ ها :

به بهانه ی روز جهانی معلم

در ویرایش یازدهم کتاب مبانی آموزش نموداری درج شده است که در آن می توان روند تغییر میانگین درآمد سالانه ی یک معلم را در آمریکا نسبت به سایر کارکنان دولت و همچنین مشاغل دیگر از سال 1965 تا سال 2007  مشاهده نمود. برای دریافت نسخه  pdf کتاب می توانید به نشانی khalily@gmail.com  ایمیل بزنید.

Foundation of Education, 11th edition,A.C.Ornctein,..., 2011

  
نویسنده : روح اله خلیلی بروجنی ; ساعت ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٧/۱٦
تگ ها :

دانلود ویرایش دوم کتاب فیزیک و آزمایشگاه

دانلود ویرایش دوم کتاب فیزیک و آزمایشگاه

فایل پی دی اف ویرایش دوم کتاب فیزیک و آزمایشگاه ( نسخه با کیفیت بالا) - رشته کامپیوتر (1391) تالیف خلیلی بروجنی را می توانید از طریق لینک های زیر دانلود کنید.

شناسنامه | فصل اول | فصل دوم | فصل سوم  

فصل چهارم | پیوست

 برای مشاهده و دانلود سایر بسته های آموزشی اینجا را کلیک کنید.

  
نویسنده : روح اله خلیلی بروجنی ; ساعت ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٥
تگ ها :