رشد فیزیک

فیزیک و آموزش فیزیک

کتاب آموزش مفاهیم و ارزشیابی دانش آموز

تابستان سال گذشته یکی از موسسه های نشر کتاب ( نشر گل واژه )طی تماسی از من خواست تا با آنها همکاری کنم. من نیز با شرط این که  تعیین ساختار، چگونگی تنظیم محتوا و نام کتاب به عهده اینجانب باشد حاضر به همکاری شدم. پس از آن به تهیه ساختار یکی دیگر از کتاب های بسته آموزشی - بنام کتاب آموزش مفاهیم و ارزشیابی دانش آموز - که تا کنون در نظام آموزشی ما غایب بوده است ، پرداختم  . این ساختار پس از مشورت با صاحب نظران و بررسی کتابهای جهانی مشابه و همچنین توجه ویژه به نیاز دانش آموزان عزیز و دیگر مخاطبان آن تهیه و تنظیم شد. برای تالیف کتاب نیز از سه نفر از معلمان مجرب و آشنا به کار تالیف استفاده نمودم . به طوری که همه تالیف های انجام شده با دقت و وسواسی خاصی توسط اینجانب مورد بررسی قرار گرفته  و در نهایت ویرایش شدند.  

هدف از برنامه ریزی ، تالیف و انتشار این مجموعه تحقق بیشتر هدف های برنامه درسی و تلاش در آشکار نمودن نکات پنهان آن بوده است و به هیچ وجه افزودن مفاهیم و مطالب جدیدی که خارج از برنامه کتاب های درسی می باشد مورد توجه نبوده است.

اخیرا کتاب فیزیک ۱ و آزمایشگاه این مجموعه به بازار آمده است .انتظار میرود دانش آموزان عزیز و همکاران گرامی با بررسی منتقدانه این کتاب موجبات ارتقای وضعیت نشر کتاب های کمک آموزشی را فراهم نمایند .

تلفن دفتر مرکزی نشر گل واژه : ۶۴۶۲۸۲۰

--------------------------------------------------------------------------------------------

 لینک های مستقیم

سایت آونگ ( از فیزیک تا آموزش فیزیک)

بسته های آموزشی فیزیک ( با برترین کیفیت و استاندارد جهانی آموزش فیزیک )

بستۀ آموزشی فیزیک 1 و آزمایشگاه

فیزیک دانشگاهی ( ویرایش 13 سال 2012)

علوم نانو به همراه نرم افزار

المپیاد فیزیک

درک فیزیک

 

 

  
نویسنده : روح اله خلیلی بروجنی ; ساعت ۱:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/٢/٢
تگ ها :