کتاب آموزش مفاهیم و ارزشیابی دانش آموز

تابستان سال گذشته یکی از موسسه های نشر کتاب ( نشر گل واژه )طی تماسی از من خواست تا با آنها همکاری کنم. من نیز با شرط این که  تعیین ساختار، چگونگی تنظیم محتوا و نام کتاب به عهده اینجانب باشد حاضر به همکاری شدم. پس از آن به تهیه ساختار یکی دیگر از کتاب های بسته آموزشی - بنام کتاب آموزش مفاهیم و ارزشیابی دانش آموز - که تا کنون در نظام آموزشی ما غایب بوده است ، پرداختم  . این ساختار پس از مشورت با صاحب نظران و بررسی کتابهای جهانی مشابه و همچنین توجه ویژه به نیاز دانش آموزان عزیز و دیگر مخاطبان آن تهیه و تنظیم شد. برای تالیف کتاب نیز از سه نفر از معلمان مجرب و آشنا به کار تالیف استفاده نمودم . به طوری که همه تالیف های انجام شده با دقت و وسواسی خاصی توسط اینجانب مورد بررسی قرار گرفته  و در نهایت ویرایش شدند.  

هدف از برنامه ریزی ، تالیف و انتشار این مجموعه تحقق بیشتر هدف های برنامه درسی و تلاش در آشکار نمودن نکات پنهان آن بوده است و به هیچ وجه افزودن مفاهیم و مطالب جدیدی که خارج از برنامه کتاب های درسی می باشد مورد توجه نبوده است.

اخیرا کتاب فیزیک ۱ و آزمایشگاه این مجموعه به بازار آمده است .انتظار میرود دانش آموزان عزیز و همکاران گرامی با بررسی منتقدانه این کتاب موجبات ارتقای وضعیت نشر کتاب های کمک آموزشی را فراهم نمایند .

تلفن دفتر مرکزی نشر گل واژه : ۶۴۶۲۸۲۰

--------------------------------------------------------------------------------------------

 لینک های مستقیم

سایت آونگ ( از فیزیک تا آموزش فیزیک)

بسته های آموزشی فیزیک ( با برترین کیفیت و استاندارد جهانی آموزش فیزیک )

بستۀ آموزشی فیزیک 1 و آزمایشگاه

فیزیک دانشگاهی ( ویرایش 13 سال 2012)

علوم نانو به همراه نرم افزار

المپیاد فیزیک

درک فیزیک

 

 

/ 2 نظر / 8 بازدید
Amin

سایت عالییست/ايميلتون رو چک بفرماييد/ ممنونم/

محمد علی سرداری

خدمت همکار خوب وعزیزم جناب آقای خلیلی سلام گرمی از راه دور تقدیم میدارم . یادش به خیر دوره های تامین مدرس و بررسی کتب درسی که از یزد خدمتتان میرسیدیم. اینک اینجانب در مسکو بعنوان دبیر فیزیک مدرسه ایران در مسکو حضور دارم. اگر اوامری باشد در خدمتم.از بابت راه اندازی این سایت دستتان درد نکند.