رشد آموزش فیزیک شماره ی 79

رشد آموزش فیزیک شماره ی ۷۹ ( تابستان ۱۳۸۶ ) با سرمقاله ی « نسبت میان آموزش و پرورش القایی ، نوآوری و توسعه » نوشته ی اینجانب منتشر شد.

در این شماره مقاله های دیگری با عناوین : نقش گزاری و علاقه ی دانش آموزان به فیزیک ، رهیافتی ساده به پیامدهای آزمایشگاهی نسبیت عام ، تجربه های من در آموزش فیزیک ، نقش مدل در آموزش فیزیک ، ریشه یابی واژه های فیزیک ، مقدمه ای بر مواد آمورف ، و ... به چشم می خورد.

/ 10 نظر / 66 بازدید
mostafa

سلام من از وب سايت مفيد شما حمايت می کنم با تشکر وبلاگ شما از نظر محتوا بسيار مفيد است وبلاگ پر محتوايی داريد. به شما تبريک می گم

mostafa

من هم در زمينه ی فيزيک کار می کنم. ((دانشجوی فيزيک)) خوشحال ميشم با شما همکاری کنم.

حميد رضا

سلام استاد خسته نباشيد از زحمات شما برای گسترش فيزيک ممنونم

اناهیتا

وبلاگ خیلی مفیدی دارین.من تعجب میکنم چرا کسی نظر نداده تا حالا تو وبلاگتون؟

علی رضا آذری

سلام آقای خليلی من با شما تقريبا ۱ سال هست که از طريق سياتتون آشنام و حضورا در گردهم آيی دبيران فيزيک اردبيل با شما هم صحبت شدم همون همايشی که مکررا برق قطع شد و من مسيول سن بودم خوشحال ميشم اگه بتونم با شما ارتباط بيشتری داشته باشم

سينا

من نميدونم چرا هرچه درباره فيزيک ميخونم اصلا ميبينم که نه چيزی بارم سده نه اينکه از فيزيک خوشم مياد راستش من به شيمی علاقه بسياری دارم ولی رشته ای در دبيرستان پيدا نميکنم که شيمی را به طور مفصلتر از فيزيک توضيح داده باشه برای همين ميگن هم نظام آموزشی ما درست نيست هم اينکه افراد در دانشگاه به خواسته اصلی خود ميرسند که اين خود اشتباه است چون در دوران دبيرستان بايد فراتر از آنچه است و مفيد کار کرد و لی ...... برای همين من از فيزيک خوشم نمياد .

حسن اتحاد

لطفا آرشيو همه مجلات رشد فيزيك را در سايت قرار دهيد

صبا

من بازم به سایت سر میزنم فقط امیدوارم دفعه ی بعد بتونم کار عملی های فیزیک رو یا ببینم یا پیدا کنم ممنون